ניתוחים פלסטיים בואגינה לתיקון המראה – גינקו פלסטיקה

ניתוחים פלסטי בואגינה כוללים כמה סוגים של ניתוחים כמו: עיצוב שפתיים תחתונות,  ניתוח הצרת נרתיק, שחזור קרום בתולין ועוד

במרפאות איה מדיקל מבצעים את כל טיפול האסתטיקה הוגינאלית – גינקו פלסטיקה עם על ידי מיטב הרופאים בטכניקות החדישות ביותר.

ניתוח הצרת נרתיק

נשים רבות לאחר לידה ובמיוחד לאחר מספר לידות מדווחות על התרחבות הנרתיק. בנוסף, התופעה מוכרת גם בקרב נשים שהרימו משאות כבדים, נשים מעשנות ונשים שסובלות אסטמה.

הבעיה בנרתיק שהתרחב מתחילה בעת קיום יחסי מין. החיכוך בין אברי המין נחלש מאד וכתוצאה מכך נפגעת גם ההנאה מיחסי המין. נשים רבות מתביישות מהתופעה ואף מתקשות לדבר על כך. בנוסף, הן אינן יודעות שקיים פתרון קל לבעיה.

בניתוח הצרת נרתיק מצרים את פתח הנרתיק ע"י שימוש בשרירים שנמצאים באזור הזה באופן כזה שהם יחזקו וירימו את הנרתיק.

הניתוח מבוצע בבית חולים בהרדמה כללית או בהרדמה מקומית והוא נמשך לרוב כחצי שעה בלבד אך יכול להמשך גם כשעה במקרים שבהם יש צורך לטפל גם בצניחת דפנות הנרתיק.
לאחר התאוששות של מספר שעות בבית החולים, תשוחרר האישה לביתה. לרוב, מבצעים את רוב התפרים בתוך הנרתיק ולכן ההחלמה קלה ומהירה יותר.  בתוך מספר ימים ניתן לחזור לסדר היום הרגיל אך ליחסי מין ניתן לחזור רק לאחר כחודש וחצי.

תוצאת הניתוח ישפרו לעין ערוך את ההנאה מיחסי מין.

ניתוח עיצוב ואגינה (נרתיק)

נרתיק האישה נקרא בלועזית ואגינה (Vagina ) והוא כולל שפתיים חיצוניות גדולות המצויות מעל השפתיים הפנימיות הקטנות שצמודות לפתח הנרתיק ומגנות על הריריות.

כאשר השפתיים הקטנות ארוכות, בולטות או גדולות מהרגיל הן עלולות להפריע לאישה גם פיזית וגם אסתטית ואף עלולות להפריע לקיום יחסי מין ולכאבים. נשים הסובלות מהתופעה יתקשו ללבוש ביקיני, חוטיני או מכנסי טייץ מהחשש שמא השפתיים יבלטו מדי.

ניתוח עיצוב הואגינה נמשך כחצי שעה. הוא מבוצע בבית חולים בהרדמה כללית. במהלך הניתוח חותכים בחלק הפנימי של השפתיים חתיכה בצורת משולש, מהדקים את יתר השפה ומקצרים אותה. מכיוון שהחיתוך הוא פנימי, לא יראו כל צלקות בחלק החיצוני של השפתיים.
לאחר מספר שעות של התאוששות, תשוחרר האישה לביתה למנוחה של כשבוע. לאחר כחודש עד חודש וחצי ייעלמו הכאבים ותופעות הלוואי וניתן יהיה לקיים יחסי מין.

לאחר הניתוח יראו השפתיים קטנות ואסתטיות והם יישארו כך לצמיתות.

 

ניתוח תפירה / איחוי / שחזור קרום הבתולין

קרום הבתולין הוא קרום דק ועדין שחוסם חלקית את הכניסה לנרתיק אך מאפשר זליגה החוצה של דימומים או הפרשות.

בעת קיום יחסי מין מלאים בפעם הראשונה נקרע קרום הבתולין. נשים המעוניינות להסתיר לפני החתונה  את העובדה שאינן בתולות יכולות לבצע תפירה לשחזור קרום הבתולי

ן. ישנן נשים שנולדות ללא קרום בתולין בכלל ובניתוח זה ניתן לתפור להן קרום.

בן הזוג לא יוכל להבדיל לעולם בין קרום בתולין טבעי למשוחזר. יש לבצע את הניתוח כחודש לפני המועד שבו מעוניינת האישה לאבד את בתוליה.

ניתוח לתפירה או שחזור קרום הבתולין מתבצע בחדר ניתוח בבית חולים לאחר הרדמה כללית.
בניתוח שנמשך כחצי שעה, יתפור הגניקולוג בתפרים שנספגים ברקמות את דפנות קרום הבתולין זו לזו לקבלת המראה הטבעי שלהן.
לאחר מספר שעות של התאוששות בבית החולים תשוחרר האישה לביתה לסדר היום הרגיל שלה.

 

טיפול בצניחת קירות הנרתיק

מעל 50% מהנשים בגילאי 50 ומעלה סובלות מצניחת קירות הנרתיק. צניחת קירות הנרתיק נגרמת לרוב מהיחלשות הרקמות שתפקידן לשמור על חיבור הרחם למקומו. ההיחלשות נגרמת בדרך כלל כתוצאה מהריונות ולידות.

צניחת קירות הנרתיק יכולה להתרחש בקיר הקדמי או האחורי בלבד אך לרוב תתרחש הצניחה בקיר הקדמי והאחורי של הנרתיק ביחד.

כאשר קיימת צניחה של הקיר הקדמי של הנרתיק היא מלווה גם בצניחה של שלפוחית השתן וגורמת לתופעה של בריחת שתן (אובדן שתן בלתי רצונית)  ובצורך להשתין לעתים קרובות.

לקבלת ייעוץ ופתרונות בבעיית בריחת שתן לחצי על התמונה שלהלן והשאירי פרטים בטופס הרישום.

כאשר קיימת צניחה של הקיר האחורי בלבד תסבול האישה מתופעת העצירות.

צניחת קירות הנרתיק נובעת לרוב מלחץ רצוף על רצפת האגן כתוצאה ממספר לידות, מלידת תינוקות במשקל גבוה, מעבודה פיזית, מעישון או משיעול תכוף כתוצאה מאסטמה שיוצר לחץ על הנרתיק.

במהלך הניתוח שמבוצע בהרדמה כללית בבית חולים מחדירים לנרתיק שתלים לתיקון הקיר הקדמי.