הסרת משקפיים הסרת משקפיים בלייזר הסרת משקפיים בלייזר ניתוח הסרת משקפיים בלייזר
בדיקת עיניים לפני הסרת משקפיים בלייזר בדיקת עיניים בדיקת ראיה הסרת משקפיים הסרת משקפיים
אסתטיקה
אסתטיקס
מדריך טיפולי אסתטיקה ויופי
הסרת משקפיים בלייזר
צור קשר - 0548140556
המסת שומן בקור ללא ניתוח
העלמת ורידים סאן קליניק
סאן קליניק פטרת ציפורניים
מתיחת פנים בחוטים
איך התגברתי על החששות מהניתוח?
הסרת משקפיים בלייזר - כל השיטות
הדגמת ניתוח הסרת משקפיים בלייזר
מרפאות מומחים מומלצות

מה תקבלו לאחר הרישום בטופס?

  1. השוואה בין מרפאות מומחים הטובות והגדולות בישראל!
  2. ייעוץ ומידע מקסימלי!
  3. השוואת מחירים בין מרפאות!
  4. בחירת המכון הטוב ביותר!!
  5. בחירת הרופא הטוב ביותר!
  6. השוואת סוגי טיפולים!
  7. שירות מהדרגה הגבוהה ביותר!
  8. המחיר הזול ביותר!
  9. הכל בחינם וללא כל התחייבות!

 

 

 

אסתטיקה הסרת משקפיים בלייזר

אסתטיקה - הסרת משקפיים בלייזר

השוואת מחירים ומרפאות הסרת משקפיים בלייזר באזור מגוריכם

אינכם יודעים מהיכן להתחיל?

אפשרו לנו לעזור לכם!

השאירו פרטים בטופס שבעמוד זה ואנו נדאג להעביר את פנייתכם למרפאות מומחים רלוונטיות באזור מגוריכם לצורך השוואת מחירים או קבלת ייעוץ בחינם ללא כל התחייבות מצדכם.

השוואת מחירים

אמריקן לייזר הסרת משקפיים בלייזר

אמריקן לייזר פיתחה את שיטת הסרת משקפיים בלייזר הבטוחה ביותר תןך שמוש במכשיר האלגרטו הנחשב לבטוח והמדוייק ביותר בעולם ובעל הטכנולוגיה המתקדמת ביותר ובשילוב חדרי טיפול משוכללים ביותר וצוות רפואי בעל נסיון רב שנים.

יתרונות אמריקן לייזר :

ליצירת קשר עם אמריקן לייזר השאירו פרטים בטופס שבעמוד זה.

השוואת מחירים הסרת משקפיים בלייזר

Care - הסרת משקפיים בלייזר

ליצירת קשר עם Care Laser השאירו פרטים בלחיצה על הקישור.

השוואת מחירים הסרת משקפיים בלייזר

אסותא אופטיק הסרת משקפיים בלייזר

מרפאות העיניים "אסותא אופטיק" פרוסות במרכזים הרפואיים של אסותא בכל רחבי הארץ.

אסותא אופטיק עושה שמוש במכשירים בעלי הטכנולוגיה החדשנית בעולם והמופעלים ע"י רופאי עיניים בכירים בעלי נסיון של אלפי מנותחי עיניים.

בדיקות התאמה מקיפות בחינם לכל מועמד!

ליצירת קשר עם אסותא אופטיק ליחצו על לוגו החברה. להשוואה בין מרפאות מובילות באזור מגוריכם השאירו פרטים בטופס שבעמוד זה!

השוואת מחירים הסרת משקפיים בלייזר

 

 

 

 

עדיין יש לכם משקפיים?

כל הזכויות שמורות ליורם חבר

טלפון: 0548140556

yoramhaver@gmail.com

צור קשר | תקנון אתר | מפת אתר

צור קשר - 0548140556

תקנון אתר

מפת אתר

 

מילון מונחים - הסרת משקפיים

הסרת משקפיים בלייזר - שאלות ותשובות

 

 

מי יכול לעבור ניתוח לייזר בעיניים להסרת משקפיים?

כ-70-75% מהאוכלוסיה מתאימה לביצוע ניתוח לייזר בעיניים. יש לבצע בדיקות התאמה לפני ניתוח לייזר בעיניים כדי לוודא שאתם מתאימים לניתוח.

ניתוח לייזר בעיניים מתאים  למטופלים שמבנה הקרנית שלהם מתאים לניתוח, שהמספר למשקפיים היה יציב בשנה האחרונה לפחות, לבעלי מספר למשקפיים מינוס נמוך או מספר בינוני עם צילינדר קטן או ללא צילינדר בכלל.

ניתוח הסרת משקפיים בלייזר אינו מתאים למועמדים מתחת לגיל 18, לנשים בהריון או מניקות,  למטופלים שעובי הקרנית אינו עומד בדרישות המינימאליות של הניתוח, למטופלים בעלי קרנית שאינה בריאה, לבעלי אישון הגדול מהרגיל, לבעלי מרשם (-) גבוה, לבעלי מרשם (+), לבעלי צילינדר גבוה, לבעלי קרנית פגומה או חולה, לחולים בסוכרת, לסובלים מדלקות חוזרות ונשנות בעיניים, לסובלים מלחץ תוך עיני גבוה,  לסובלים מיובש רציני בעיניים. למשתמשים בסטרואידים על בסיס יומי.

איזה סוגי בדיקות עוברים לפני ניתוח להסרת משקפיים?

לפני הניתוח עוברים בדיקות התאמה הכוללות: בדיקת ראיה המבוצעת ע"י אופטומטריסט, צילום עיניים, הדמייה של הקרנית ובדיקת עיניים הכוללת בדיקת הרחבת אישונים.

כמה זמן יחזיקו תוצאות ניתוח הסרת משקפיים בלייזר?

ניתוח לייזר להסרת משקפיים במתכונת הנוכחית קיים כבר כ-25 שנה. במעקבים שנערכו אחרי מנותחי עיניים בלייזר לא נמצאו בעיות מאוחרות או חזרה למספר שהיה בעבר. לפיכך ניתן לאמר שלאחר הניתוח להסרת משקפיים בלייזר אמורה ראייתכם להיות יציבה למשך הרבה מאד שנים (במידה ולא היו סיבוכים בניתוח).

באיזה שיטת הסרת משקפיים כדאי לבחור?

קיימות מספר שיטות הסרת משקפיים בלייזר. שיטת הטיפול תקבע רק לאחר ביצוע בדיקות התאמה מקיפות הבודקות עשרות פרמטרים. רק לאחר ניתוח תוצאות הבדיקות ימליץ הרופא על שיטת הטיפול המתאימה. בחירת השיטה נעשית בהתייעצות משותפת בין הרופא המנתח למטופל.

איזה מכשירי לייזר להסרת משקפיים קיימים?

בשנים האחרונות נכנסו לשימוש מכשירי לייזר משוכללים מאד שהעלו את אחוזי ההצלחה של ניתוחי לייזר בעיניים באופן משמעותי. בין מכשירי לייזר אלו ניתן למצוא מכשירים לבדיקות מעקב מיפוי העין, מכשירים המעצבים בצורה עדינה את קרנית העין כמו מכשיר LASIK או PRK שאושרו ע"י מנהל המזון והתרופות בארה"ב  ה- FDA ומכשירי לייזר אקסימר המשתמשים בבקרה ממוחשבת. סוג המכשיר שבו יטופל המנותח נקבע ע"י הרופא המנתח בהתאם לתוצאות בדיקות ההתאמה.

כיצד פועלת קרן הלייזר בשעת ניתוחי לייזר בעיניים?

תפקידה העיקרי של קרן הלייזר בניתוחי הסרת משקפיים הוא ללטש את קרנית העין. קרן הלייזר פועלת לרוב על החלקים הפנימיים יותר של הקרנית לאחר שחלקה העליון מופרד או מוסר לגמרי (תלוי בשיטת הטיפול).

מהו הליך ניתוח הסרת משקפיים בלייזר?

את הליך ניתוח הסרת משקפיים בלייזר מבצע צוות רפואי הכולל רופא מנתח, אחות רפואית וטכנאי. הרופא והטכנאי יזינו את מכשיר הלייזר בנתוני העיניים כפי שהתקבלו בבדיקות ההתאמה. בסיום הזנת הנתונים יתחיל ניתוח הלייזר בעין אחת שבמהלכו תבצע קרן לייזר (בהתאם לשיטת הטיפול שנבחרה) חתך בקרנית, תלטש אותה ותתקן את בעיית הראיה הספציפית שממנה סובל המטופל.
בסיום ניתוח לייזר בעין אחת  עורכים הפסקה קצרה שבה מזינים למכשיר הלייזר את נתוני העין השנייה וממשיכים בניתוח העין השנייה.
אם הניתוח בוצע בשיטת Custom Lasik יונחו על העיניים עדשות מגע טיפוליות ( עדשות ללא מספר) ולאחר מכן יוזלפו טיפות עיניים מסוגים שונים.

האם ניתוח לייזר בעיניים כואב?

ניתוח לייזר בעיניים מבוצע בהרדמה מקומית באמצעות טיפות עיניים לשיכוך כאבים והרדמה מקומית ואינו נחשב לניתוח כואב. בדרך כלל הניתוח גורם רק לאי נוחות זמנית. לאחר הניתוח ישנה הרגשה של גירוי ושל גוף זר בעיניים למשך כמה שעות. בדרך כלל יחלפו רוב התופעות לאחר כ-24 שעות.

כמה זמן נמשך ניתוח הסרת משקפיים בלייזר?

ניתוח להסרת משקפיים הוא ניתוח קצר מאד הנמשך 5-10 דקות לכל עין. במקרה והמטופל יחוש באי נוחות יאפשר הרופא זמן מנוחה בין עין לעין. הפעולה של קרן הלייזר אורכת בכל עין כ- 15-40 שניות.

האם כל רופא עיניים יכול לבצע ניתוח להסרת משקפיים בלייזר?

בפירוש לא!, רק רופא עיניים שהתמחה ספציפית לביצוע ניתוחי עיניים בלייזר יכול לבצע ניתוחים אלה ורצוי לבחור רופא עם ניסיון רב בתחום זה.

מהן תופעות הלוואי הנפוצות?

תופעות הלוואי הנפוצות לאחר הסרת משקפיים בלייזר הם גירוי בעיניים ויובש בעיניים. לפני עזיבתכם את המרפאה תקבלו מהרופא  טיפות עיניים  הקרויות "דמעות מלאכותיות" להקלה על היובש. תופעת היובש בעיניים  יכולה לחלוף לאחר מספר ימים, מספר שבועות או מספר חודשים. בכל מקרה התופעה חולפת לגמרי לאחר כחצי שנה. תופעת הגירוי בעיניים חולפת מעצמה בתוך מספר ימים.

לאחר כמה זמן רואים את התוצאות של הסרת משקפיים?

שיפור משמעותי באיכות הראיה תורגש כבר לאחר יומיים שלושה.

האם ניתוח לייזר להסרת משקפיים בטוח?

הטכנולוגיות שבהם משתמשים היום לצורך ניתוח לייזר להסרת משקפיים העלו את רמת הבטיחות באופן דרמטי וניתן לאמר בוודאות שניתוחי לייזר בעיניים הם ניתוחים בטוחים מאד. ההליך של בדיקות ההתאמה הפך להיות מדויק מאד והביא גם הוא לשיפור בבטיחות ובהעלאת אחוזי ההצלחה שבניתוחי לייזר בעיניים  עקב הפסילה מראש של מטופלים שאינם מתאימים.

איזה הגבלות יחולו עלי לאחר ניתוח הסרת משקפיים?

לאחר ניתוח להסרת משקפיים תחושו מטושטשים ומנומנמים מהשפעת ההרדמה המקומית ולכן לא תוכלו לנהוג. בשבוע הראשון שלאחר הניתוח יש להימנע מאיפור אזור העיניים ולהימנע משטיפת העיניים במים. יש להימנע במשך מספר שבועות מפעילות ספורטיבית כלשהי.

מה חשוב יותר מכשיר הלייזר או המנתח?

הצלחת ניתוח תיקון ראיה בלייזר תלויה מאד באיכות הציוד הרפואי. לאיכות מכשיר הלייזר ורמת הדיוק שלו חשיבות קריטית לתוצאות הטיפול ולכן יש לבחור מכון לייזר המבצע ניתוחי לייזר בעיניים במכשירים החדישים והמדויקים ביותר הקיימים בשוק. כמובן שגם לנסיונו ומקצועיותו של הרופא המנתח ישנה חשיבות מכרעת בתוצאות הניתוח.

האם קרן הלייזר יכולה לגרום לנזק בחלקים אחרים בעין?

פעילותו של מכשיר הלייזר מוגבלת רק לחלק החיצוני של העין  (לקרנית), אינו חודר לתוך העין ולכן אינו יכול לגרום לנזקים בחלקים הפנימיים של העין.

כמה עולה ניתוח להסרת משקפיים בלייזר?

לרשותכם מאמר מלא באתר זה בנושא זה: הסרת משקפיים בלייזר מחירים.

ניתוח הסרת משקפיים בלייזר עולה בין 6,000 ועד 12,000 שקלים לשתי העיניים. מחיר הסרת משקפיים בלייזר נקבע על פי מוניטין המנתח  והציוד שבו משתמש. אנו ממליצים לכם לבחור רופא מנתח לא על פי מחיר בלבד אלא בעיקר עפ"י מוניטין כדי לא לסכן את ראייתכם.

כיצד מבצעים הסרת משקפיים בלייזר השוואת מחירים?

מומלץ לבצע השוואת מחירים בין מרפאות איכותיות ובעלות מוניטין בלבד.

תוכלו לבצע השוואת מחירים באמצעות אתר זה. השאירו פרטים בטופס שלהלן ותוכלו לקבל ייעוץ בחינם, בדיקות התאמה בחינם ולבצע השוואת מחירים ללא כל התחייבות מצדכם.

בהצלחה!

 

טיפול בטחורים במרפאות סאן קליניק
שיפור כח הגברא במרפאות סאן קליניק
בריחת שתן אצל נשים
הסרת קעקועים
טיפול בנחירות בלייזר
הסרת משקפיים בלייזר השוואת מחירים

הסרת משקפיים בלייזר השוואת מחירים

הסרת משקפיים בלייזר השוואת מחירים