הסרת משקפיים הסרת משקפיים בלייזר הסרת משקפיים בלייזר ניתוח הסרת משקפיים בלייזר
בדיקת עיניים לפני הסרת משקפיים בלייזר בדיקת עיניים בדיקת ראיה הסרת משקפיים הסרת משקפיים
אסתטיקה
אסתטיקס
מדריך טיפולי אסתטיקה ויופי
הסרת משקפיים בלייזר
צור קשר - 0548140556
המסת שומן בקור ללא ניתוח
העלמת ורידים סאן קליניק
סאן קליניק פטרת ציפורניים
מתיחת פנים בחוטים
ניתוח אינטראלאסיק - הדגמה חיה
ניתוח לאסק | LASEK - הדגמה חיה
הסרת משקפים בשיטת אינטראלאסיק
מרפאות מומחים מומלצות

מה תקבלו לאחר הרישום בטופס?

  1. השוואה בין מרפאות מומחים הטובות והגדולות בישראל!
  2. ייעוץ ומידע מקסימלי!
  3. השוואת מחירים בין מרפאות!
  4. בחירת המכון הטוב ביותר!!
  5. בחירת הרופא הטוב ביותר!
  6. השוואת סוגי טיפולים!
  7. שירות מהדרגה הגבוהה ביותר!
  8. המחיר הזול ביותר!
  9. הכל בחינם וללא כל התחייבות!

 

 

 

אסתטיקה הסרת משקפיים בלייזר

אסתטיקה - הסרת משקפיים בלייזר

השוואת מחירים ומרפאות הסרת משקפיים בלייזר באזור מגוריכם

אינכם יודעים מהיכן להתחיל?

אפשרו לנו לעזור לכם!

השאירו פרטים בטופס שבעמוד זה ואנו נדאג להעביר את פנייתכם למרפאות מומחים רלוונטיות באזור מגוריכם לצורך השוואת מחירים או קבלת ייעוץ בחינם ללא כל התחייבות מצדכם.

השוואת מחירים

אמריקן לייזר הסרת משקפיים בלייזר

אמריקן לייזר פיתחה את שיטת הסרת משקפיים בלייזר הבטוחה ביותר תןך שמוש במכשיר האלגרטו הנחשב לבטוח והמדוייק ביותר בעולם ובעל הטכנולוגיה המתקדמת ביותר ובשילוב חדרי טיפול משוכללים ביותר וצוות רפואי בעל נסיון רב שנים.

יתרונות אמריקן לייזר :

ליצירת קשר עם אמריקן לייזר השאירו פרטים בטופס שבעמוד זה.

השוואת מחירים הסרת משקפיים בלייזר

Care - הסרת משקפיים בלייזר

ליצירת קשר עם Care Laser השאירו פרטים בלחיצה על הקישור.

השוואת מחירים הסרת משקפיים בלייזר

אסותא אופטיק הסרת משקפיים בלייזר

מרפאות העיניים "אסותא אופטיק" פרוסות במרכזים הרפואיים של אסותא בכל רחבי הארץ.

אסותא אופטיק עושה שמוש במכשירים בעלי הטכנולוגיה החדשנית בעולם והמופעלים ע"י רופאי עיניים בכירים בעלי נסיון של אלפי מנותחי עיניים.

בדיקות התאמה מקיפות בחינם לכל מועמד!

ליצירת קשר עם אסותא אופטיק ליחצו על לוגו החברה. להשוואה בין מרפאות מובילות באזור מגוריכם השאירו פרטים בטופס שבעמוד זה!

השוואת מחירים הסרת משקפיים בלייזר

 

 

 

 

עדיין יש לכם משקפיים?

כל הזכויות שמורות ליורם חבר

טלפון: 0548140556

yoramhaver@gmail.com

צור קשר | תקנון אתר | מפת אתר

צור קשר - 0548140556

תקנון אתר

מפת אתר

 

מילון מונחים - הסרת משקפיים

תיקון קוצר ראייה, רוחק ראייה – הסרת משקפיים בלייזר

 

 

עושים שינוי בחיים עם הסרת משקפיים בלייזר

אנשים רבים מרגישים שמשקפי הראייה התלויים על קצה אפם הם דבר מכוער ובנוסף לכך הם חשים שהמשקפיים  מפריעים לתפקודם היום יומי. הסרבול בשימוש במשקפיים מתבטא בפעולות הפשוטות ביותר במהלך היום וזה מתחיל בחיפוש המתמיד אחר המשקפיים בבוקר, ההתלבטות מה לעשות איתם במהלך פעילות גופנית ובמיוחד בזמן שחיה וכמובן גם הטרחה הגדולה הנדרשת מהם בגלל הצורך היום יומי ללכת איתם. רבים מאנשים אלו חפצים להיפטר מהמשקפיים לצמיתות אך הרצון הזה מלווה בלא מעט חששות ושאלות.

רפואת העיניים והמכשור הרפואי עברו בשנים האחרונות כברת דרך ארוכה והשיטות החדשות והמתקדמות המבצעות תיקון קוצר ראייה (מיופיה בלועזית) או תיקון רוחק ראייה (היפראופיה בלועזית) תורמות לכך שניתוחי הסרת משקפיים בלייזר הם הניתוחים הבטוחים ביותר מכל הניתוחים הקיימים.

עם זאת, רמת הבטיחות ומידת הצלחת ניתוח לייזר להסרת משקפיים תלויה בעיקר באיכות המכשור הרפואי, בניסיונו של מנתח העיניים ובמידת ההתאמה של המנותח לסוג הניתוח.

יש לבצע ניתוח תיקון ראייה בלייזר רק אם נמצאים מתאים לאחר ביצוע בדיקת התאמה יסודית וקפדנית ובכל מקרה רק אם המספרים היו יציבים בשנה האחרונה לפחות. בדיקת ההתאמה נמשכות כ-3 שעות והיא כוללת בדיקות ראייה אצל אופטומטריסט מומחה, בדיקת פני הקרנית והמבנה שלה, צילומי עיניים ובדיקה של רופא עיניים מנתח מומחה שיקבע מהי שיטת ניתוח לייזר להסרת משקפיים  הטובה ביותר למועמד בהתאם לנתונים שנאספו כגון: עובי הקרנית ומידת תיקון ראייה בלייזר הנדרשת.

קוצר ראייה הקרוי בלועזית מיופיה (Myopia) המתבטא בצורך בהרכבת משקפיים במשך כל שעות היום ניתן לתיקון ע"י שיטות הסרת משקפיים בלייזר  שונות או ע"י השתלת עדשות תוך עיניות קבועות.

אינטראלאסיק – INTRALASIK  - הסרת משקפיים בלייזר המתקדמת ביותר

אינטראלאסיק – INTRALASIK  היא שיטת הסרת משקפיים בלייזר המתקדמת והחדשנית ביותר כיום שבאמצעותה מבוצע כל ההליך של ניתוח לייזר בעיניים  ע"י קרן הלייזר ולכן הוא מדויק יותר ובטוח יותר.

ניתוח לייזר בעיניים  בשיטת אינטראלאסיק מלווה בסיכוי מופחת בהרבה ביחס לשיטות הסרת משקפיים אחרות לתופעות לוואי כמו סנוור ויובש בעיניים.

ניתוח לייזר בעיניים אינטראלאסיק מאפשר הסרת משקפיים למועמדים שבעבר לא ניתן היה לטפל בהם.

החזרה לשגרת היום מהירה ביותר בהשוואה לשיטות הסרת משקפיים אחרות ולמעשה כבר ביום הניתוח ניתן לצפות בטלוויזיה ולקרוא ללא שום מגבלות או תחושת חוסר נוחות.

ניתוח לייזר בעיניים אינטראלאסיק מתבצע במכשיר לייזר המהיר ביותר הקיים היום – מכשיר "אינטראלייז" הפועל במהירות של 150 קילו הרץ המאפשר השגת רמת בטיחות ודיוק גבוהות ביותר ומקצר את זמן הניתוח.

לאסק –  LASEK  שיטת הסרת משקפיים בלייזר ותיקה ומצוינת

לאסק –  LASEK היא שיטת הסרת משקפיים בלייזר נוספת, ותיקה יחסית המשיגה גם היא תוצאות מצוינות ומאפשרת ניתוח לייזר בעיניים גם בקרניות דקות יחסית וכאשר משלבים את שיטת לאסק עם טכנולוגיית Wave Front מושגת איכות וחדות ראייה גבוהות במיוחד. בניתוח לייזר להסרת משקפיים LASEK מבצעים את חיתוך הקרנית רק בשכבה החיצונית ובכך שומרים על היציבות הביו-מכנית של הקרנית. התוצאות של ניתוח הסרת משקפיים לאסק הן מצוינות אך זמן ההחלמה ביחס לשיטת אינטראלאסיק ארוך יותר.

שדרוג תיקון קוצר ראייה עם טכנולוגיית הסרת משקפיים Wave Front

ניתן לשדרג את הניתוח לתיקון קוצר ראייה המבוצע באמצעות השיטות אינטראלאסיק או  לאסק בעזרת טכנולוגיית Wave Front.
טכנולוגיית Wave Front למעשה ממפה את הקרנית ומספקת למנתח את כל התכונות האופטיות של הקרנית. בנוסף לכך מאפשרת הטכנולוגיה למנתח לעקוב ולשלוט בשידור חי במידת ליטוש הקרנית באופן מדויק ביותר במשך כל הניתוח ובכך להשיג את התוצאות המדויקות והבטוחות ביותר האפשריות תוך שמירה על יציבות הקרנית.

הסרת משקפי קריאה ע"י  ניתוח לייזר בעיניים "פרסבילאסיק"

אנשים רבים בני 40-50 וגם מעל גילאים אלה, נראים היום בעלי מראה צעיר בזכות המודעות הגבוהה לאסתטיקה האישית ולפעילות הספורטיבית שהם עושים ולולא משקפי הקריאה האופייניים לגילאים אלו, לא ניתן היה לזהות את גילם המבוגר.
בגילאים אלו מתרחש הליך של ירידה בכושר הראייה למרחקים קרובים כחלק מהתהליך של זוקן ראייה (פרסביופיה) הנובע מהחלשות בגמישות עדשת העין הטבעית שהתוצאה שלו היא קושי בקריאה המצריך שימוש במשקפיים. הירידה באיכות הראייה לקרוב מתרחשת באופן הדרגתי ומתפתחת אצל כל אדם בקצב שונה.

כיום, גם בגילאים הללו ניתן להקטין באופן משמעתי את התלות במשקפיים ולהשיב את המראה הצעיר באמצעות ניתוח תיקון ראייה בלייזר להסרת משקפיים לראייה לקרוב.

ניתוח הסרת משקפי קריאה ותיקון ראייה לקרוב נקרא "פרסבילאסיק" )פרסביופיה = זוקן ראייה). בשיטת פרסבילאסיק החדשנית מופקת קרן הלייזר ממכשיר מתקדם ותיקון הראייה בלייזר מבוצע גם בעין הדומיננטית וגם בעין הלא דומיננטית.

ניתוח לייזר להסרת משקפי קריאה פרסבילאסיק מתאים לכ- 70% מהמועמדים בני 40 פלוס עם בעיית ראייה לקרוב ולרחוק. גם בניתוח עיניים זה נעזרים בטכנולוגיית Wave Front לשיפור התוצאות.

בניתוח להסרת משקפיים פרסבילאסיק מוחזרת לעיניים יכולת הראייה המולטי-פוקאלית ולמעשה מתוקנת בניתוח זה בעיית קוצר ראייה, רוחק ראייה והראייה לטווחים הבינוניים.

הסרת משקפיים בלייזר מחירים | השוואת מחירים, שיטות, מרפאות

ההמלצה הטובה ביותר שאנו יכולים לתת לכם היא לבצע בדיקות התאמה בלפחות שתי מרפאות שונות על מנת להיות בטוחים שאתם מטופלים במקום המתאים ביותר עבורכם, שאתם מקבלים את שיטת הסרת משקפיים המתאימה ביותר למצב הראייה שלכם וכל זאת במחיר הסביר ביותר.

תוכלו להיעזר במאמר: הסרת משקפיים בלייזר מחירים

לביצוע השוואת מחירים ומרפאות השאירו פרטים בטופס שלהלן ורק מרפאות מומחים המובילות את תחום הסרת משקפיים בלייזר בישראל יחזרו אליכם!

בהצלחה!

 

טיפול בטחורים במרפאות סאן קליניק
שיפור כח הגברא במרפאות סאן קליניק
בריחת שתן אצל נשים
הסרת קעקועים
טיפול בנחירות בלייזר
הסרת משקפיים בלייזר השוואת מחירים

הסרת משקפיים בלייזר השוואת מחירים

הסרת משקפיים בלייזר השוואת מחירים