פילינג
פילינג עמוק פילינג בינוני
פילינג לפנים פילינג כימי
אסתטיקה
אסתטיקס
מדריך טיפולי אסתטיקה ויופי
צור קשר - 0548140556
המסת שומן בקור ללא ניתוח
העלמת ורידים בסאן קליניק
טרת ציפורניים - סאו קליניק
סאו קליניק - מתיחת פנים בחוטים

כל הזכויות שמורות ליורם חבר

טלפון: 054-8140556

yoramhaver@gmail.com

הסרת קעקועים בלייזר
אנטי אייג'ינג | מזותרפיה
סימני מתיחה
טיפול בנחירות
סרטוני וידאו - טיפולים אסתטיים

מדריך פילינג | הכל על פילינג

מהו פילינג?

המילה פילינג מגיעה מהמילה הלועזית  Peelingשפירושה קילוף והכוונה לקילוף עור בהליך קוסמטי שבו מסירים משכבת העור העליונה תאי עור מתים המאפשר צמיחת תאי עור חדשים ובריאים יותר המקנה ומראה עור צעיר ורענן יותר. טיפולי פילינג הם טיפולים שכיחים מאד ופופולאריים מאד בתחום של אסתטיקה רפואית הפותרים בעיות אסתטיות משמעותיות  בעור הפנים או הגוף.
הליך פילינג לפנים או פילינג גוף יכול להתבצע בארבעת השיטות הבאות:

 • פילינג על בסיס יומי במקלחת רגילה - פילינג גוף או פילינג לפנים באמצעות סיבון עור הגוף או הפנים בליפה גסה
 • פילינג טבעי -  קילוף עור באמצעות חומרי טבע
 • פילינג כימי - קילוף עור בחומרים כימיים
 • פילינג לייזר – קילוף עור באמצעות מכשיר לייזר
פילינג גוף או פילינג לפנים על בסיס יומי במקלחת

פילינג לפנים או פילינג גוף מסוג זה מתבצע במקלחת על בסיס יומיומי  גם בלי שנהיה מודעים לפעולה.
בשעה שאנו מתקלחים ומסתבנים אנו למעשה מסירים משכבת העור העליונה הקרויה אפידרמיס תאי עור מתים. פעולה זו מאפשרת לעור להתחדש בתאים חדשים. לייעול התהליך ניתן להשתמש בליפה גסה ובסבון.
יתרונות: טיפול זה קל מאד לביצוע ועלותו אפסית
חסרונות: יש לבצעו כל יום והשפעתו באופן יחסי לטיפולים מתקדמים יותר היא מזערית

טיפול פילינג לפנים טבעי | פילינג גוף טבעי

פילינג לפנים או פילינג גוף מסוג זה מבוסס על שימוש בחומרים טבעיים ממקורות מינרליים או אורגניים. בחומרים אלו משתמשים לגירוד העור באמצעות גרגירים או בחומצות מהצומח המורידות מהעור את השכבות העליונות.
קיימים שלשה סוגי טיפולי פילינג טבעי:

 • טיפול פילינג מכני טבעי
 • טיפול פילינג בינוני שטחי טבעי
 • טיפול פילינג עמוק טבעי

טיפול פילינג טבעי מכני

בשיטת פילינג טבעי מכני טבעי מגרדים את שכבת העור העליונה באמצעות גרגירים קשיחים כמו גרעיני משמש, גרעיני גרנולה או גרגירי קריסטלים שונים. פילינג זה משפיע לטובה על זרימת הדם וסופח אליו לכלוך ושומנים המצויים בעור.
יתרונות פילינג טבעי מכני: שיטה קלה לביצוע, ניתן להכין את הגרגירים בבית וגם לבצע את הטיפול בבית, שיטה זולה
חסרונות פילינג טבעי מכני: השפעת הטיפול אינה נשארת לאורך זמן ויש לחזור הפעולה לפחות אחת לשבוע

טיפול פילינג בינוני שטחי טבעי

פילינג בינוני שטחי מבצעים בחומצות הקרויות חומצות אלפא הידרוקסי העשויות מפירות שונים כמו תפוחי עץ, אפרסקים, עגבניות, פפאיה ופירות נוספים. תכולת החומצות הממוצות בתכשיר מגיעות עד 12% מהתכשיר והן למעשה משמשות כחומר המבצע את פעולת קילוף העור. שיטה זו משפרת את זרימת הדם בעור ואת הזרימה הלימפטית. באמצעות מריחת התכשיר על העור מספר פעמים ברצף תתרחש פעולת קילוף עדינה של העור שתאפשר צמיחת תאי עור חדשים ובריאים יותר.
יתרונות פילינג בינוני שטחי טבעי: שיטה זולה וקלה לביצוע. יש לחזור על הטיפול אחת לחודש עד חודשיים.
חסרונות פילינג שטחי טבעי: טיפול זה אינו טיפול ביתי אלא מבוצע רק בידי קוסמטיקאית או רופא. הטיפול אינו מרפא צלקות

טיפול פילינג עמוק טבעי

פילינג עמוק מבוסס על חומרים טבעיים עשוי מתערובת של שבבי צמחים יבשים עם פתיתים של אלמוגים ותמציות של פירות שונים. בעזרת חומר זה מבצעים פילינג מכני ואנזימטי בבת אחת. אחרי טיפול פילינג זה יש להימנע מחשיפה לשמש במשך כ-24 שעות. כיומיים לאחר הטיפול תתרחש פעולת קילוף העור שתמשך יומיים נוספים.
פילינג עמוק טבעי מחדש את העור, מבהיר כתמים שנגרמו מפצעי בגרות, מאיץ את זרימת הדם ואת מערכת הלימפה, מגביר את קצב חילוף החומרים בעור, מקלף שכבות עור מהאפידרמיס אך אינו מגיע לדרמיס, מחליק קמטים עדינים בעור ומיישר צלקות שאינן עמוקות.
יתרונות פילינג עמוק טבעי: טיפול קל לביצוע, דורש טיפולים חוזרים אחת למספר חודשים, קבלת תוצאות טובות בסיכון מינימאלי.
חסרונות פילינג עמוק טבעי: ניתן לבצעו רק בידי רופא מומחה פילינג או קוסמטיקאית. אינו מרפא צלקות עמוקות.

טיפולי פילינג כימי

פילינג כימי הוא טיפול קילוף עור שמבוצע באמצעות חומצות כימיות כמו חומצת פנול וחומצת אצטט-טרי-כלורית (TCA ). במהלך טיפול פילינג כימי נוצרות כוויות בעור בדרגות שאינן גבוהות (עד דרגה 2) המקלפות מהעור את השכבות העליונות וגורמות לעור לבנות תאי עור חדשים. התהליך של יצירת הכוויות רווי בסכנות ואינו הליך שכל אדם יכול לבצעו ולכן יש לבצעו רק על ידי רופאים המומחים בביצוע פילינג כימי. במקרים מסוימים נדרשת הרדמה מקומית באזור הטיפול הכימי.
קיימים שלש דרגות של טיפולי פילינג כימי:

 • פילינג כימי קל
 • פילינג בינוני כימי
 • פילינג עמוק כימי

טיפול פילינג כימי קל

פילינג כימי קל מבצעים באמצעות שימוש בחומצת אצטט-תלת-כלורית (T.C.A ) בריכוזים נמוכים של 20%-35%. מריחת החומצה ע"י הרופא המטפל תיצור כוויה קלה עם כאב קל. אחרי חמישה ימים יתחיל תהליך של קילוף העור שישפיע על הבהרת הכתמים בעור וישפר זרימת הדם ואת המערכת הלימפתית.
יתרונות פילינג כימי קל: הטיפול אינו כואב כמעט, נותן תוצאות טובות גם לבעלי עור כהה כיוון שאינו פוגע במלנוציטים.
חסרונות פילינג כימי קל: יש לבצע את הטיפול רק ע"י רופא מוסמך, הטיפול אינו מרפא צלקות (גם לא צלקות קטנות), יש להימנע במשך כשבוע ימים מחשיפת העור לקרני השמש או למרוח קרם הגנה.

טיפול פילינג בינוני כימי

פילינג בינוני כימי מבצעים באמצעות שימוש בחומצת אצטט-תלת-כלורית (T.C.A ) בריכוז של כ 35%-50% (גבוה יותר מאשר בטיפול פילינג כימי קל ) או בריכוז נמוך של עד 10% של חומצת פנול. כמו בטיפול פילינג כימי קל,  גם בטיפול זה  ימרח הרופא את החומצה על העור וזו תיצור כוויה בעור שתכאב רק כמה דקות. אחרי חמישה ימים יתחיל קילוף עור של האפידרמיס במשך 2-4 ימים נוספים. תהליך זה מבהיר כתמים שנוצרו מהשמש או כתמי זיקנה, מחליק קמטים עדינים, מחליק את העור ובונה סיבים חדשים של קולגן ושל אלסטין.
יתרונות פילינג בינוני כימי: כרוך בכאב של מספר דקות בלבד שאינו מהותי, מתקבלת תוצאה טובה המחזיקה מעמד כ-12 חודשים.
חסרונות פילינג בינוני כימי: טיפול זה מבוצע אך ורק ע"י רופא, השיטה אינה מתאימה לבעלי עור כהה עקב סכנת חדירת החומצה לשכבת הדרמיס ופגיעה במלנוציטים, יש להימנע במשך כחודש ימים מחשיפת העור לקרני השמש או למרוח קרם הגנה עם מקדם הגנה גבוה.

טיפול פילינג עמוק כימי

פילינג עמוק כימי מתבצע תוך שימוש עיקרי בחומצת פנול בריכוז גבוה מ-10% או בשימוש בחומצת אצטט-תלת-כלורית (T.C.A ) בריכוז של יותר מ-.50%. להבדיל מטיפולי פילינג כימי קל ובינוני המיועדים לקילוף השכבות העליונות של האפידרמיס,  פילינג עמוק כימי מיועד גם לקילוף של חלק משכבת הדרמיס. תמיסות אלו יוצרות כוויה בדרגה 2 ולכן יש צורך בהרדמה מקומית המונעת את הרגשת הכאבים. טיפול פילינג עמוק כימי נמשך כ-30 דקות ולאחריו מכסים את אזור הטיפול במסיכת פלסתרים אטומה למשך כיומיים כדי להגן על העור מזיהום והמטופל ישאר תחת השגחה בבית חולים לאשפוז של 3 ימים. אחרי שבועיים יתחיל הליך של קילוף העור ובנייה מחדש של תאי עור בריאים ורעננים  נטולי כתמים מכל הסוגים: כתמי לידה, כתמי שמש, כתמי זיקנה ונמשים. תאי העור הבריאים יקטינו באופן משמעותי גם את גודל ועומק הצלקות ויעלימו קמטים שאינם עמוקים מדי.
יתרונות פילינג עמוק כימי : טיפול זה מספק תוצאות מרשימות ביותר וללא ספק את התוצאות הטובות והמהותיות ביותר מכל סוגי הטיפולים. הטיפול מחזיק לפחות 5 שנים ולפעמים גם יותר מ-10 שנים. טיפול זה זול יותר מניתוח מתיחת פנים.
חסרונות פילינג עמוק כימי : הטיפול מבוצע בחדר ניתוח ע"י רופא מומחה, הטיפול מבוצע בהרדמה מקומית, הימנעות מחשיפה לשמש תקופה ארוכה של חצי שנה או שימוש קבוע על בסיס יומי בקרם הגנה עם מקדם הגנה גבוה.
פילינג עמוק כימי מתאים רק לבעלי עור בהיר, בעלי עור כהה אינם מתאימים לטיפול זה כיוון שקילוף העור יגרום להבהרת העור ויגרום להבדלים בין האזור שטופל לאזורים שלא טופלו. כמו כן, הטיפול אינו מתאים לאנשים מאד מבוגרים כיוון שהמראה שמתקבל אצלם הוא יותר מדי פלסטי. 

פילינג לייזר

פילינג לייזר מתבצע ע"י מכשיר לייזר והוא די דומה לפילינג כימי. ההבדל העיקרי נובע מיצירת הכוויה ע"י מכשיר לייזר במקום בחומצות. מעבר לעובדה זו שאר התהליכים דומים.
יתרונות פילינג לייזר: למכשיר הלייזר יש יתרון על פני פילינג כימי בתוצאה המתקבלת. מכשיר הלייזר מספק מראה אחיד בכל אזור הטיפול ומבטל את מראה  "פני חרסינה" העלול להתקבל בפילינג עמוק כימי.
חסרונות פילינג לייזר: פילינג לייזר יקר יותר מאשר פילינג כימי, פילינג לייזר כואב יותר, פילינג לייזר מצריך לפעמים הרדמה כללית שחסרונותיה ידועות.

פילינג יהלום

פילינג יהלום לפנים היא שיטה שמשלבת את קילוף עור הפנים באמצעות ליטוש ושיוף ביחד עם שאיבה של התאים שהוסרו. שילוב זה גם מחדש את העור וגם מנקה אותו מתאי עור מתים ובכך מאפשר לעור לקלוט טיפולים קוסמטיים לאחר הטיפול כמו קרמים, לחות וויטמינים. ספיגת החומרים המזינים את העור מיד לאחר הטיפול מזרזת את החלמתו ומקנה לו מראה אחיד וחלק יותר.

פילינג יהלום הוא עדין, מתרכז בשכבת האפידרמיס (שכבת העור העליונה) ויעיל להצערת עור הפנים, להעלמת קמטים עדינים וקמטוטים, להפחתת נפיחות ושקיות שחורות מתחת לעיניים, להעלמת כתמי גיל, כתמי שמש, כתמי היריון, לטשטוש פיגמנטציה, לטשטוש חטטי אקנה ולטשטוש צלקות שטחיות.

סכנות בטיפולי פילינג השונים

כמו שהוזכר לעיל, טיפולי פילינג על בסיס יומי וטיפולי פילינג טבעיים הם ללא סכנות כלשהן אך גם השפעתם על עור הפנים קטנה יחסית. לעומת טיפולי פילינג אלה טיפולי פילינג כימי ופילינג לייזר מסוכנים יותר מהסיבות הבאות:

סכנה מטיפול פילינג שאינו מקצועי

פילינג המבוצע ע"י אדם לא מיומן או שאינו מומחה לרפואת עור או מנתח פלסטי מומחה כירורגיה פלסטית ואסתטית קרוב לודאי יגרום לנזקים רפואיים משמעותיים הנובעים משימוש לא נכון בחומצות או במכשיר הלייזר. נזקים אפשריים: יצירת כתמים חדשים, צלקות חדשות, הריסת פיגמנטים  ויצירת גוון עור לא אחיד באזור הטיפול ובמקרים קיצוניים – השחתת מראה הפנים כתוצאה משימוש לא נכון בחומצות באחוזים גבוהים.

סכנה מטיפול פילינג בהרדמה כללית

טיפול פילינג לייזר מבוצע בהרדמה מלאה המבוצעת ע"י רופא מרדים שזו מומחיותו ולא ע"י מנתח פלסטי שמבצע את הפילינג.
כידוע, להרדמה מלאה קיימים חסרונות ואפשרויות לסיבוכים קשים ובלתי צפויים.

בחירת רופא מומחה פילינג | השוואת מחירים ומרפאות

לזהותו ומומחיותו של הרופא המטפל ישנה חשיבות מכרעת בהצלחת טיפול פילינג. כפי שצוין בפרק הקודם, קיימות סכנות רבות בביצוע פילינג שאינו מקצועי.
תוכלו להיעזר במאמר בנושא זה באתר זה: "כללי זהירות בבחירת מנתח פלסטי"
אדם מקצועי בתחום פילינג הוא רופא מומחה, מיומן ומנוסה בביצוע פילינג, חבר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית.
אתר זה מפנה אתכם אך ורק לרופאים מומחים בתחום טיפולי פילינג, שעוסקים בטיפולים אלו על בסיס יומי, מובילים בתחומם בישראל וכולם חברי האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית.

לקבלת ייעוץ בחינם או לבחירת רופא מומחה פילינג או להשוואת מחירים בין מרפאות מנתחים פלסטיים מומחים ומובילים בישראל, השאירו פרטים בטופס ונציגי מרפאות מומחים יחזרו אליכם טלפונית ללא כל התחייבות כלשהי מצידכם!

בהצלחה!

 

 

 

ראיון על פילינג עמוק - ד"ר צחי וידר
הדגמת טיפול פילינג כימי
ריאיון על פילינג עמוק ובינוני

 

צור קשר | תקנון אתר | מפת אתר

צור קשר - 0548140556

תקנון אתר

מפת אתר

 

 

 

מרפאות מומחים מומלצות

מה תקבלו לאחר הרישום בטופס?

 1. השוואה בין מרפאות מומחים הטובות והגדולות בישראל!
 2. ייעוץ ומידע מקסימלי!
 3. השוואת מחירים בין מרפאות!
 4. בחירת המכון הטוב ביותר!!
 5. בחירת הרופא הטוב ביותר!
 6. השוואת סוגי טיפולים!
 7. שירות מהדרגה הגבוהה ביותר!
 8. המחיר הזול ביותר!
 9. הכל בחינם וללא כל התחייבות!

 

טיפולי פילינג

 

 

אסתטיקה

אסתטיקה - השוואת מחירים ומרפאות באיזור מגוריכם

אינכם יודעים מהיכן להתחיל?

אפשרו לנו לעבוד עבורכם! השאירו פרטים בטופס שבעמוד זה ואנו נדאג להעביר את פנייתכם למרפאות מומחים רלוונטיות באזור מגוריכם ללא כל התחייבות מצדכם לצורך השוואת מחירים או קבלת ייעוץ בחינם!

הסרת שיער בלייזר
הסרת משקפיים
בוטוקס
מילוי קמטים
פילינג
הצרת היקפים
המסת שומן
טיפול בצלוליט
עיבוי שפתיים
העלמת ורידים ונימים
טיפול באקנה
טשטוש צלקות
צלקות אקנה

פטרת ציפורניים
הסרת קעקועים
נקודות חן ושומות
מילוי שקעים מתחת לעיניים
מילוי לחיים
טיפולי אנטי אייג'ינג
עיצוב עצמות לחיים
עיצוב סנטר
הרמת גבות
הרמת מצח
טיפול בפיגמנטציה
העלמת כתמי עור
מזותרפיה

השאירו פרטים בטופס שבעמוד זה ומיטב מרפאות מומחים יחזרו אליכם בהקדם!

אסתטיקה השוואת מחירים

אמריקן לייזר - דרמו אסתטיקה

דרמו אסתטיקה באמריקן לייזר – פתרונות ייחודיים בשיטות מתקדמות לטיפול במראה הפנים והגוף תחת פיקוח רפואי, באישור משרד הבריאות הישראלי, ה- FDA האמריקאי וה- CE האירופאי.

הסרת שיער בלייזר
העלמת קמטים ובוטוקס
טיפול בצלוליט
הצרת היקפים
מיצוק העור
פילינג בלייזר
טיפול במראה עור הגוף לאחר לידה

עיבוי ופיסול שפתיים
פיגמנטציה
טיפול בפצעי אקנה
טיפול בצלקות אקנה
העלמת נימים וורידים
טיפול במראה עור הפנים
הזרקות למילוי קמטים

ליצירת קשר עם אמריקן לייזר השאירו פרטים בטופס שבעמוד זה.

השוואת מחירים נאטורפיל

קליניקה סאן


SUN CLINIC - קליניקה סאן

טיפולים רפואיים ואסתטיים ללא ניתוח

SUN CLINIC - קליניקה סאן הינה רשת מרפאות ייחודית המחויבת לתוצאות בפתרון בעיות רפואיות ואסתטיות ללא ניתוח ובזמן הקצר ביותר. לקליניקה סאן 8 סניפים בכל רחבי הארץ.

פטרת ציפורניים
מתיחת פנים בחוטים
טיפול בטחורים
פיסורה אנאלית
העלמת ורידים ונימים המסת שומן בקור

שיקום כוח הגברא
אימפוטנציה, אין אונות
שפיכה מוקדמת
בעיות זיקפה

ליצירת קשר עם מרפאות סאן קליניק ליחצו על הקישור המתאים והשאירו פרטים בטופס!

שתל דנטלי

Care Laser - קר לייזר אסתטיקה

להיראות טוב בכל גיל! פתרונות לכל גיל!

הסרת שיער בלייזר
כירורגיה פלסטית
ניתוח אף
ניתוחי חזה
בוטוקס
מילוי קמטים

טיפולי שיניים מורכבים

יישור שיניים לילדים ומבוגרים

שאיבת שומן

ניתוחי עפעפיים

הצמדת אוזניים

הסרת משקפיים בלייזר
פיגמנטציה בלייזר
מילוי נפחים
מילוי ועיבוי שפתיים
צלוליטיס
הצרת היקפים
מזותרפיה
פלסטיקה ואגינלית - אסתטיקה אינטימית נשית

פילינג לייזר לטיפול בקמטוטים, צלקות אקנה וכתמי שמש

ניתוח מתיחת פנים

מתיחת פנים בחוטים ללא ניתוח

מתיחת בטן

ליצירת קשר עם Care השאירו פרטים בטופס שבעמוד זה.

מדיקליניק השתלות שיניים

קליניקה כרמל - חיסול פטרת יפורניים בלייזר

קליניקה כרמל - טיפול פטרת ציפורניים

טיפולי פטרת הציפורניים ברשת מרפאות הגדולה והמובילה בפריסה של 9 סניפים ברחבי הארץ.

ליצירת קשר עם מרפאות קליניקה כרמל הקליקו על הלוגו או השאירו פרטים בטופס שבעמוד זה!

שתל דנטלי

ד"ר רוני מוסקונה - רפואה אסתטית

ד"ר רוני מוסקונה הוא מומחה בעל שם לכירורגיה פלסטית בעל ניסיון עשיר של אלפי ניתוחים בתחום הפלסטיקה והרפואה האסתטית. 
ד"ר מוסקונה משמש כרופא הבית של תוכנית "המראה" בערוץ 10.

צלוליטיס
הצרת היקפים
שאיבת שומן
קוסמטיקה וגינאלית
מילוי קמטים
בוטוקס
מילוי שפתיים

צלקות אקנה
פיגמנטציה
קמטי עיניים
קמטי עישון
סימני מתיחה
הרמת גבות

ליצירת קשר עם מרפאת ד"ר מוסקונה השאירו פרטים בטופס שבעמוד זה!

מדיקליניק השתלות שיניים

ד"ר אריק איימס - רפואה אסתטית

בקליניקה של ד"ר אריק איימס ברמת אביב מחזירים לעור את המרקם, הזוהר, הגמישות והמתיחות שאפיינו את העור עוד בנעורינו ללא התערבות כירורגית, בטכניקות ובחומרים החדשים ביותר הקיימים בעולם.

מילוי קמטים
מתיחת פנים ללא ניתוח
פיגמנטציה
צלוליט
עיבוי שפתיים
מילוי לחיים
מתיחת צוואר
טשטוש עיגולים שחורים
העלמת נימים וורידים
תיקון אף

צלקות אקנה
הזעת יתר
הצרת היקפים
המסת שומן
הרמת עפעפיים
סימני מתיחה
בוטוקס
הזעת יתר
פילינג
מזותרפיה
מילוי באמצעות שומן עצמי

ליצירת קשר עם מרפאת ד"ר אריק איימס השאירו פרטים בטופס שבעמוד זה!

מדיקליניק השתלות שיניים

נאטורפיל - מרכזים לרפואה אסתטית

מילוי קמטים
הסרת שיער בלייזר
שימור שיער וטיפול בנשירת שיער
בוטוקס
עיבוי שפתיים
הצרת היקפים
טיפולי צלוליטיס

אבחון שומות
העלמת ורידים
טיפול בצלוליט
הצרת היקפים
השתלת שיער
פילינג
הרמת גבות וגבות

ליצירת קשר עם נאטורפיל השאירו פרטים בטופס שבעמוד זה.

מדיקליניק השתלות שיניים

רשת Face Clinics – ד"ר קרופניק

בשנת 1995 נוסד הסניף הראשון ברשת המרפאות Face Clinics ע"י ד"ר אירנה קרופניק מתוך החזון של מתן שירותי רפואה אסתטית המתקדמת והטובה בישראל. כיום מונה הרשת שלשה סניפים: בתל אביב, נתניה ובת ים.
סוגי טיפולים ברשת Face Clinics :
עיבוי שפתיים, בוטוקס, מילוי קמטים, מתיחת פנים ללא ניתוח, מתיחת פנים באמצעות חוטים ועוד...

ליצירת קשר עם מרפאות Face Clinics של ד"ר קרופניק  השאירו פרטים בטופס שבעמוד זה!

מדיקליניק השתלות שיניים

 

 

טיפול בטחורים במרפאות סאן קליניק
שיפור כח הגברא במרפאות סאן קליניק
בריחת שתן אצל נשים
הסרת קעקועים
טיפול בנחירות בלייזר
טיפול בצלוליטיס
העלמת ורידים
טיפול בצלוליט
אסתטיקה רפואית
רפואה אסתטית